Základové desky

Každá stavba potřebuje kvalitní základy. Základové desky jsou jedním z nejdůležitějších konstrukčních prvků stavby a kvalita provedení základové desky je velmi úzce spjata s následnou kvalitou provedení rodinného domu samotného. Stavíme základové desky jak pro námi realizované dřevostavby, tak pro zděné rodinné domy.

Realizace základové desky:

navrhneme Vám vhodnou základovou desku vzhledem k terénu a typu vašeho domu

v rámci cenové nabídky obdržíte položkový rozpočet (objem m3 betonu, počty tvárnic, atd.), tento rozpočet striktně dodržujeme

provádíme tzv. optimalizaci již vytvořeného projektu, která prověřuje reálnou nákladovost spodní stavby

Proč zvolit realizaci základové desky u nás:

KVALITA PRÁCE

Při stavbě základové desky pro dřevostavbu je nezbytně nutné dodržovat vysokou přesnost provedených prací, zejména rovnost a požadovaný rozměr této spodní stavby. Vzhledem k historii staveb si můžeme dovolit říci, že naše základové desky předčili vždy očekávání zadavatelů – vysoká kvalita je naším standardem.

MATERIÁLY PRO VÝROBU

Materiály které používáme pro výrobu základových desek jsou ekologicky nezávadné a mají potřebné certifikáty jakosti (zejména betonové směsi a sypké materiály). Vždy pracujeme s kvalitními českými produkty, nikoli polským dovozem, či nekvalitními materiály.

KOMPLEXNÍ ZÁRUKA

V případě stavby domu a základové desky dohromady získáváte společnou garanci na obě díla, což je uživatelsky velmi výhodné, zejména při uplatňování případných reklamací . Tuto komplexní službu Vám nabídne jen velmi málo firem zabývajících se stavbami montovaných dřevostaveb.

GARANCE DODRŽENÍ CENOVÉ NABÍDKY BEZ VÍCENÁKLADŮ

Velmi často obdržíte cenovou nabídku, která je na první pohled finančně velmi lákavá. Později, v průběhu výstavby, však narazíte na to, že důležitá část díla není součástí cenové nabídky a aby byla stavba plně funkční, musíte tuto součást dokoupit nad rámec celkové ceny díla. Naše cenové kalkulace vždy obsahují i všechno potřebné příslušenství a nemusíte se obávat nečekaně vysokých položek zvyšujících celkovou cenu díla.