Domy na míru

Máte vlastní projekt v jakékoli stavební technologii? Pošlete nám jej a my vám dům nezávazně naceníme a zdarma přepracujeme pro dřevostavbu. Anebo stále hledáte ten pravý a zatím jste nevybrali žádný dům z dostupných typových projektů?

Máte-li své vlastní představy o Vašem novém bydlení a o tom, jak má vypadat, pak dejte své představy na papír a společnými silami dojdeme k Vašemu vysněnému cíli.

Jsme připraveni Váš dům postavit na míru i na základě pouze rukou vykresleného půdorysu, který přepracuje náš projektant do podoby, která je pro stavbu rodinného domu potřebná.

Pokud nemáte jasnou představu, ale přesto chcete projekt, který by „padnul“ přímo na Váš pozemek a přesně splňoval Vaše požadavky, využijte naší služby konzultace s projektantem, který Vám pomůže dům navrhnout.

Základní dodávkou našich projekčních služeb je kompletní projektová dokumentace domu, potřebná pro získání stavebního povolení, s 2D pohledy na dům

Pro zákazníky, kteří chtějí dopředu vidět více, poskytujeme nadstandardní službu fotorealistické 3D vizualizace domu, která je zasazena přímo na Váš pozemek. Na celé studii kooperuje klient, projektant a grafik. Celá služba pak zákazníkovi přináší jasný výstup, kde již dopředu vidí svůj splněný sen.

 

Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti. Richard Vaďura, majitel

 

 

Dům na míru - ilustrace
Dům na míru - ilustrace2