Proč zvolit nás

Jak dokážeme dům postavit za tři měsíce a přitom ještě zaručit nadstandardní kvalitu provedení?

Protože jsme spojili tři, pro kvalitní dřevostavbu velmi důležitá, kritéria: Domy vyrábíme ve formě velkoplošných panelů, v kryté výrobní hale a hlavně ze špičkových materiálů! Výstupem pak je ověřená konstrukce, která Vám zajistí kvalitní a úsporné bydlení!

Aby byl dům opravdu nízkoenergetický, závisí na izolačních materiálech a jejich správném použití.

Maximálních tepelně izolačních vlastností vašeho nového domu a následných nízkých nákladů na vytápění můžeme dosáhnout pouze, budeme-li používat ty nejlepší izolační materiály. Ať už se jedná o vnější zateplení domu, izolační výplň obvodových panelů či vnitřní zateplení, vždy na sebe musí dokonale navazovat.

Celoživotní úspora za vytápění až 40%, aniž byste museli škrtit topení?

V době neustále rostoucích cen energií je velmi důležitým aspektem energetická náročnost stavby, respektive náklady na spotřebu energií. Naše rodinné domy jsou navrhovány již v základním provedení s nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi, což zaručuje, že z výsledného účtu za vytápění budete mile překvapeni.

Není dřevo jako dřevo! To certifikované prodlouží životnost vašeho domu.

Používáme certifikované konstrukční hranoly KVH, nikoliv běžné stavební řezivo! A v čem je podstatný rozdíl? Pro stavební řezivo což je materiál získaným podélným rozřezáním surového dřeva doposud nebyla předepsána žádná norma, která by stanovila jeho kvalitu. Pro KVH hranoly platí přísná pravidla pro vlhkost, tvarovou stálost, sukovost, odklon vláken od středu atd.

Výroba v hale – proč je tak důležitá?

Výroba stavebních dílů v plně mechanizované výrobní hale je zárukou vysoké kvality a maximální přesnosti stavebních komponentů. Výstavba domu z velkoplošných stavebních dílců přináší další obrovskou výhodu – je vyloučeno možné poškození konstrukčních prvků například vlivem počasí. Stavba je na místě v co nejrychlejším čase uzavřena takzvaně „pod střechu“.

Čím by měl být Váš nový dům opláštěn, abyste získali pro vás a vaši rodinu zdravé obytné klima?

Novou generací materiálů pro ekologickou a suchou výstavbu dřevostaveb jsou sádrovláknité desky Rigidur. Jedná se o nosné konstrukční desky vyrobené ze sádry, papírových vláken a dalších přísad na ekologické bázi. Desky jsou nehořlavé a hloubkově impregnované proti vlhkosti. Hodí se tak i do koupelen a míst s vyšší vzdušnou vlhkostí.