O firmě

Charakteristika společnosti:

Jsme česká stavební společnost zabývající se výstavbou rodinných domů – dřevostaveb.

Společnost StarHaus s.r.o. disponuje nejmodernějšími ověřenými technologiemi v oboru dřevostaveb. Používáme jen ty nejkvalitnější certifikované materiály, výhodou je také naše know-how s unikátním vylepšením stavebních dílů na bázi prefabrikátů připravovaných ve vlastní výrobní hale. Výsledkem je rychlá výstavba domu na staveništi a tím i velmi příznivý termín výstavby.
Naše dřevostavby se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty námi realizovaných domů splňují s velkou rezervou normy ČSN, což znamená i do budoucna nízké náklady na spotřebu energií a tím i náklady na provoz domu. Materiály, které používáme pro výstavbu domů jsou výhradně ekologické.

 

Historie společnosti:

Společnost Starhaus  s.r.o. vznikla v roce 2011 transformací živnostenského podnikání pana Richarda Vaďury, podnikajícího v oboru stavebnictví, kde postupně dochází k úzké specializaci na výstavbu rodinných domů. V současné době se společnost dynamicky rozvíjí a má za sebou spoustu úspěšných realizací rodinných domů po celé ČR. V roce 2012, po zvýšené poptávce zákazníků ze Slovenské republiky a po prvních realizacích, dochází  k rozšíření pole působnosti na Slovensku, kde společnost 1.1.2013 otevírá  pobočku s obchodním zastoupením ve Skalici, a to pro uspokojení požadavků  všech zákazníků z tohoto regionu.

Aktuálně je ve výstavbě vzorový dům i pro Slovensko.

 

Služby, které nabízíme:

Pokud zákazník projeví zájem o realizaci domu naší firmou, v první řadě mu nabízíme možnost prohlédnout si námi realizované stavby, kde získá nejen představu o kvalitě provedených prací, ale cenné jsou zároveň i zkušenosti majitelů domů jak se samotnou výstavbou, tak následným užíváním domu. Tento výběr referenčních staveb je náhodný, popř. je možná návštěva i více domů. Spíše záleží na lokalitě, ve které máte zájem stavět. Našim nosným programem je výstavba rodinných domů, které nabízíme zákazníkům v různých etapách dokončení, a to po zkušenostech a požadavcích ze strany zákazníků. Vycházíme tak vstříc možnostem a požadavkům individuálně. Standardně máme v nabídce dodávku rodinných domů v těchto etapách rozestavěnosti:

 

  • hrubá stavba
  • uzavřená hrubá stavba
  • dům před dokončením
  • dům k nastěhování – na klíč

Vzhledem k tomu, že disponujeme kvalifikovanými řemeslníky různých oborů, dokážeme kladně reagovat i na požadavky zákazníků, kteří mají zájem o dodávky jednotlivých řemesel.

Naší prioritou je spokojený zákazník s dřevostavbou od nás, která ho dokáže uspokojit nejen kvalitním bydlením, ale především úsporou energií.

Jednatel společnosti Richard Vaďura

Leden 2005

Začátek podnikání p. Vaďury

Únor 2009

První zcela pasivní dům.

Březen 2011

Převod rodinné firmy na sro.

Leden 2012

Překonán milník 100ks předaných domů.